Działka 2 400 m2 na sprzedaż
499 000 PLN
208 PLN/m2
Działka 2400 m² na sprzedaż - Grabie
Grabie, malopolskie, PL

2 400 m2

Szczegóły

  • Typ dziakiBudowlana jednorodzinna

Opis nieruchomości

/ Działka budowlana / Kraków 10 min. / Wieliczka 10 min / Grabie /

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki budowlanej położonej w spokojnej i zielonej miejscowości Grabie, w gminie Wieliczka. Nieruchomość umiejscowienia jest w drugiej linii zabudowy, z dala od ruchliwych ulic, co powoduje ciszę i komfort posiadania właściciela.

Najważniejsze atuty:

  • Spokojna, kameralna lokalizacja - Grabie, gmina Wieliczka.
  • Druga linia zabudowy - większa prywatność i cisza.
  • 24ary powierzchni - możliwość wydzielenia dużej części ogrodu.
  • Około 10 arów przeznaczonych pod zabudowę jednorodzinną.
  • Dojazd drogą asfaltową gminną.
  • Media w zastosowaniu - prąd na działce, woda i gaz w drodze.
  • Możliwość uzyskania środków (szczegóły do ​​omówienia).
Media:
- Prąd - na działce,
- Woda (wodociąg) - w drodze,
- Gaz - w drodze.

Lokalizacja:
Doskonała skomunikowana i jednocześnie zaciszna konfiguracja w gminie Wieliczka.
- Kraków - ok. 10 minut usuwania,
- Wieliczka - ok. 10 minut,
- Niepołomice - ok. 10 minut,
- Przystanek autobusowy Grabie Kościół - 400 m (linie 221, 264, B2),
- Szkoła podstawowa - 700 m,
- Sklep spożywczy - 700 m.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz na prezentację działki.

TEKTON PROPERTY TO NAJLEPSZE BIURO NIERUCHOMOŚCI W POLSCE WG KONKURSU LIDER NIERUCHOMOŚCI OTODOM 2020.