Artykuły

TARGI MIESZKANIOWE 9-10.09 Polsat Arena Gdynia!

Kolejna edycja jednego z najważniejszych dla branży nieruchomości wydarzeń na Pomorzu i okazja do dokonania korzystnej transakcji będzie miała miejsce 9-10 września, w Polsat Plus Arenie Gdynia!

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe Gdynia: 1-2.04.23

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe: Dom Mieszkanie Wnętrze: 1-2 kwietnia, Polsat Plus Arena Gdynia

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe GDYNIA 3-4.09.22

Czy mieszkanie bez wkładu własnego jest dla Ciebie? Jakie musisz spełnić warunki? Gdzie szukać domu lub mieszkania? Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe 3 i 4 września, w hali GDYNIA ARENA

Zakup apartamentu nad morzem

Potrzeba posiadania nieruchomości nad morzem powstaje w różnych okolicznościach. Niekiedy klienci decydują się na inwestycję, gdyż chcą zabezpieczyć się na przyszłość.

Mieszkaniowe Targi Gdynia ARENA 26-27.03.2022

Szukasz domu, mieszkania czy działki? Potrzebujesz kredytu, chcesz bezpiecznie sfinansować zakup nieruchomości? Brakuje Ci inspiracji i pomysłu jak wykończyć i zaaranżować wnętrza?

Kredyt hipoteczny vs Covid-19

Obecna sytuacja pandemiczna bardzo istotnie wpływa na sytuację na rynku, zarówno interesującego nas tutaj sektora nieruchomości, jak i powiązanego ściśle z nim, bankowego.

Fotowoltaika i pompy ciepła - kwestie ekonomiczne

Wstępnie patrząc na ceny sprzętu grzewczego wybór wydaje się oczywisty. Piec na paliwo stale, ekogroszek, lub gazowy kosztuje kilka – kilkanaście tysięcy. Pompa ciepła od dwudziestu tysięcy.

Pompa ciepła - jak działa?

Pompa ciepła nie produkuje energii ciepła. Jedynie przenosi ją z jednego miejsca - wody, gruntu, powietrza na zewnątrz, do drugiego – naszego układu grzewczego

Zastosowanie paneli fotowoltaicznych

Fotowoltaika. W obecnych czasach rozsądne z punktu widzenia zarówno ekonomii jak i ekologii jest wybudowanie lub zmodyfikowanie domu tak by bilans zużycia energii był zerowy.

Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE Warszawa 7-8.03.20

70 edycja największych na Mazowszu Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE odbędzie się w dniach 7 i 8 marca 2020 roku w COS Torwar

Budowa domu. Formalności, krok po kroku.

Nowy inwestor często nie ma świadomości o tym ile dodatkowych kosztów go czeka podczas budowy domu oraz jakie kroki należy podjąć aby zakończyć ją bez zbędnych nerwów i załatwiania spraw w urzędach.

Nowy DOM Nowe MIESZKANIE Trójmiasto 22-23.02.20

W ostatni weekend lutego, tj. w dniach 22 i 23 lutego w Ergo Arenie odbędą się inaugurujące nowy sezon Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE.

Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE Wrocław 01-02.02.20

W dniach 1-2 lutego odbędą się Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE, na które już teraz serdecznie zapraszamy. Oczywiście miejscem organizacji będzie STADION WROCŁAW.

Domy z prefabrykatów keramzytowych

Budowa domów z prefabrykatów keramzytowych to nowoczesna, ale i solidna, sprawdzona technologia. System budownictwa keramzytowego jest z powodzeniem stosowany w Europie Zachodniej.

Żywe ściany - nowe rozwiązanie w aranżacji wnętrz

W obecnych czasach coraz większy nacisk kładziemy na ekologię i energooszczędność. Ciekawym i bardzo nietypowym rozwiązaniem jest wprowadzenie roślin na nasze… ściany.

Wybór dachu

Inwestor na etapie projektu stoi przed pytaniem jaki rodzaj dachu wybrać. Decyzja nie jest prosta bowiem nie zawsze jest to uzależnione tylko i wyłącznie od naszej myśli.

Jaką podłogę wybrać? Panele czy deski podłogowe.

Każdy inwestor już na etapie projektowania staje przed decyzją jaką podłogę wybrać do swojego domu, żeby służyła długi czas i nadawała wnętrzu niepowtarzalny charakter.

ABC remontu łazienki

Łazienka podobnie jak kuchnia jest najbardziej wymagającym pomieszczeniem pod względem aranżacji. Warto na etapie planowania przemyśleć każdy szczegół, gdyż pomieszczenie to powinno być funkcjonalne.

Strefy w kuchni

Kuchnia to miejsce szczególne w każdym domu, to miejsce spotkań przy wspólnym stole, rozmów, wspólnego gotowania. Warto pamiętać również o przestrzeni kuchennej.