Dom 154,09 m2 na sprzedaż
350 000 PLN
2 271 PLN/m2
Dom w budowie - Oborzany
Oborzany , zachodniopomorskie, PL

Rynek pierwotny

154,09 m2

2 415 m2

5 pokoi

2 łazienki

Szczegóły

  • Typ zabudowyDom wolnostojacy
  • Forma własnościPełna własność

Opis

Do zaproponowania mamy Państwu dom w budowie w miejscowości Oborzany, koło Dębna lubuskiego.
Projekt Archon Dom w nawłociach 4.
Aktualne zaawansowanie budowy to stan "Zerowy".

Powierzchnia mieszkalna projektowanego domu wynosi 154,09 m2. 

Powierzchnia działki to 2415m2.

Inwestycja posiada wszystkie niezbędne pozwolenia, dokumenty z opłaconym, bardzo dobrym kierownikiem budowy.

Projekt jest zmodyfikowany pod dodatkowe pomieszczenie przystosowane specjalnie pod działalność kosmetyczna z doprowadzoną wodą.


Na działce znajduje się garaż 30m, je wykonane przyłącze energii elektrycznej, a teren jest wyrównany, posiano trawę, zasadzono drzewka owocowe.

W celu uzyskania szczegółowych informacji i podjęcia ostatecznej decyzji o zakupie przedmiotowej nieruchomości zapraszamy na prezentację.

ZAINTERESOWANYCH ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!

W naszym biurze uzyskacie Państwo również bezpłatną poradę w zakresie kredytu hipotecznego. Współpracujemy z EXPANDER - nr 1 na rynku w sprzedaży i obsłudze kredytów hipotecznych i firmowych w Polsce.

Maciej Chustecki Skontaktuj się
Zainteresowany? Zadzwoń teraz i umów się na spotkanie online

Zainteresowany? Zadzwoń teraz i umów się na spotkanie online

Ogrzewanie

Jest

Informacje dodatkowe

Parking

Taras

Lokalizacja

Zadzwoń
Napisz e-mail
Oferta nr
1772273
EX357669
Masz pytania? Napisz do nas!

Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Rosiak (Kołobrzeg, 78-100, ul. Warszawska 4). Więcej »

Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu przesłania zapytania ogłoszeniodawcy lub wysyłki dodatkowych ofert, które mogą Cię zainteresować. Nie udostępnimy Twoich danych innym podmiotom, z wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa. Masz dostęp do swoich danych oraz prawo ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższego zapytania.

Kalkulator kredytowy

PLN
PLN
Okres spłaty
25 lat
Szacowana rata
?
miesięcznie
Prowizja banku - Jednorazowa opłata pobierana w momencie uruchomienia kredytu. Zwana również prowizją za udzielenie kredytu.
Prowizja powiększa wartość kredytu - Należy zaznaczyć to pole jeśli wysokość prowizji jest doliczana do kwoty kredytu. W przypadku zapłaty prowizji osobno - pozostawić niezaznaczone.
WIBOR - Oprocentowanie bazowe, stopa procentowa w przypadku kredytów złotowych
Marża banku - Część oprocentowania kredytu narzucona przez bank, wpływająca na oprocentowanie końcowe.
Oprocentowanie kredytu - Jest to oprocentowanie końcowe będące sumą stawki WIBOR i marży banku.

Wyświetlane stawki są podawane wyłącznie jako wskazówka, nie są gwarantowane ani nie należy ich uważać za zatwierdzenie kredytu. Zatwierdzenie będzie oparte wyłącznie na Twojej sytuacji osobistej. Zachęcamy do rozmowy z profesjonalistą ds. kredytów hipotecznych, aby uzyskać najdokładniejsze informacje i ustalić swoją kwalifikowalność.
Usługę dostarcza