Mieszkanie 116 m2 na sprzedaż
990 000 PLN
8 534 PLN/m2
Barwinek ul. Ściegiennego Apartament 2 poziomowy
Księdza Piotra Ściegiennego, Kielce, świętokrzyskie, PL

Rynek pierwotny

2023

116 m2

5 pokoi

Szczegóły

  • Piętro1 z 2
  • Forma własnościPełna własność

Opis

Przedstawiamy Państwu kameralną inwestycję składającą się z 5 budynków mieszkalnych w zabudowie szeregowej, położoną w Kielcach, dzielnica Barwinek, przy ul. Ściegiennego.

Apartament o powierzchni około 116 mkw. dwupoziomowy ( 62,76 mkw. na 1 piętrze) - składające się z 2 sypialni, salonu z aneksem kuchennym, łazienki, wc i przedpokoju  plus poddasze - o powierzchni użytkowej 54 mkw. 

Apartament posiada duży taras o powierzchni 19,38 mkw. oraz miejsce parkingowe dodatkowo płatne 10.000 zł. (brutto).

Mieszkanie jest komfortowo wykończone. Zabudowa kuchni i sprzęt agd (lodówka, zmywarka, kuchenka indukcyjna, piekarnik) wliczone w cenę mieszkania.

OPIS BUDYNKU:
Budowa została zakończona w 2023 r. Budynek jest wykonany o podwyższonym standarcie. Fundamenty wylewane, żelbetowe, ściany fundamentowe z bloczka betonowego klasy B-20. Ściany zewnętrzne z betonu komórkowego H+H 24x24x59, docieplone styropianem grafitowym o współczynniku przenikalności cieplnej 0,31. Stropy wylewane, żelbetowe o grubości 16 cm.
Konstrukcja dachu drewniana, pokryta dachówką ceramiczną Wienerberger Keramic, poddasze docieplone pianą PUR o grubości 25 cm,
z wyprowadzeniem stelaży pod montaż zabudowy gips-karton. Dodatkowo na poddasze wyprowadzone wszystkie madia pod ewentualne dostosowanie do zamieszkania.

OKNA:
Budynki posiadają stolarkę okienną trzyszybową na profilach HEKA, wszystkie okna tarasowe z systemem zamykania przesuwnego.
TARASY:
Tarasy docieplone styropianem o zwiększonej twardości, warstwą o grubości 18 cm oraz wykonana trójwarstwowa izolacja przeciwwilgociowa. Tarasy wyłożone płytkami gresowymi, posiadają balustrady ze stali nierdzewnej.
ŚCIANY WEWNĘTRZNE:
Tynki wewnętrzne maszynowe wapienno-gipsowe ALPOL, ściany zagruntowane farbą gruntującą lateksową.
MEDIA:
Mieszkania posiadają wszelkie media: woda, energia elektryczna, gaz.
Każde mieszkanie posiada osobne umowy na dostarczenie każdego z mediów wraz z osobnym opomiarowaniem. Przy sprzedaży umowy zostają tylko przepisane na Kupującego.
Wentylacja w mieszkaniach jest mechaniczna wraz z rekuperatorami. System wymiany powietrza w mieszkaniach z czerpniami zewnętrznego powietrza.
Każde mieszkanie posiada dwufunkcyjny kocioł kondensacyjny De Dietrich MCR3 Evo o mocy 24 kW. Mieszkania wyposażone w grzejniki Purmo.

CZĘŚCI WSPÓLNE:
Teren zagospodarowany, ogrodzony panelami ogrodzeniowymi, teren zamknięty. Dojazd zamykany bramą skrzydłową, automatyczną, zapewnione wyście furtką na przyległe tereny zielone.
Teren utwardzony kostką brukową, miejsca parkingowe wyłożone płytami ażurowymi EKO, stalowa wiata śmietnikowa, nasadzona zieleń.

Klatki schodowe, wyłożone płytami marmurowymi, balustrady ze stali nierdzewnej, oświetlenie LED. Dostęp do klatki schodowej zabezpieczony domofonem.
Zakończenie i odbiór budowy - marzec 2023 r.
Zapraszamy do oglądania.

CENA PODLEGA NEGOCJACJI !!!
Osoba do kontaktu:
Edyta Bryk - nr licencji zawodowej: 1677
Great House nieruchomości
Al. IX Wieków Kielc 8 lok. A
tel. 883922 411

Ogrzewanie

Jest

Informacje dodatkowe

Parking

Taras

Gaz

Lokalizacja

Oferta nr
1806562
GH802086
Masz pytania? Napisz do nas!

Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Rosiak (Kołobrzeg, 78-100, ul. Warszawska 4). Więcej »

Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu przesłania zapytania ogłoszeniodawcy lub wysyłki dodatkowych ofert, które mogą Cię zainteresować. Nie udostępnimy Twoich danych innym podmiotom, z wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa. Masz dostęp do swoich danych oraz prawo ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższego zapytania.

Kalkulator kredytowy

PLN
PLN
Okres spłaty
25 lat
Szacowana rata
?
miesięcznie
Prowizja banku - Jednorazowa opłata pobierana w momencie uruchomienia kredytu. Zwana również prowizją za udzielenie kredytu.
Prowizja powiększa wartość kredytu - Należy zaznaczyć to pole jeśli wysokość prowizji jest doliczana do kwoty kredytu. W przypadku zapłaty prowizji osobno - pozostawić niezaznaczone.
WIBOR - Oprocentowanie bazowe, stopa procentowa w przypadku kredytów złotowych
Marża banku - Część oprocentowania kredytu narzucona przez bank, wpływająca na oprocentowanie końcowe.
Oprocentowanie kredytu - Jest to oprocentowanie końcowe będące sumą stawki WIBOR i marży banku.

Wyświetlane stawki są podawane wyłącznie jako wskazówka, nie są gwarantowane ani nie należy ich uważać za zatwierdzenie kredytu. Zatwierdzenie będzie oparte wyłącznie na Twojej sytuacji osobistej. Zachęcamy do rozmowy z profesjonalistą ds. kredytów hipotecznych, aby uzyskać najdokładniejsze informacje i ustalić swoją kwalifikowalność.
Usługę dostarcza
RealtyTools.pl