Mieszkanie 52,45 m2 na sprzedaż
749 000 PLN
14 280 PLN/m2
Piękne 3 - pokojowe mieszkanie - Gdańsk Wrzeszcz
Juliusza Słowackiego, Gdańsk Wrzeszcz, pomorskie, PL

Rynek wtórny

1975

52.45 m2

3 pokoje

Szczegóły

  • Typ zabudowyBlok
  • Materiał budynkuWielka płyta
  • Piętro4 z 4

Opis

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż w Gdańsku Wrzeszczu, przy ul. Słowackiego. To przestronne, 3-pokojowe lokum o powierzchni 52,45 m² jest idealnym wyborem dla rodzin oraz osób ceniących komfort i wygodę. Z racji 3 oddzielnych pokoi z powodzeniem może również pod inwestycyjnym.

Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze budynku z 1975 roku, który przeszedł kilka lat temu remont, w tym docieplenie i modernizację klatki schodowej. Wnętrze mieszkania jest w bardzo dobrym stanie technicznym, co oznacza, że można się wprowadzić bez konieczności przeprowadzania kosztownych remontów.

Salon z południową wystawą tworzy przyjemną przestrzeń pełną naturalnego światła, a dwa oddzielne pokoje zapewniają intymność i wygodę. Oddzielna kuchnia oraz toaleta to dodatkowe atuty tej nieruchomości. Przedpokój wyposażony jest w dużą zabudowę, co doskonale sprawdzi się w przechowywaniu rzeczy.

Do mieszkania przynależy również piwnica o powierzchni około 8,5 m², która stanowi dodatkową przestrzeń do przechowywania. Czynsz wynosi 750 zł, a ogrzewanie oraz ciepła woda pochodzą z miejskich sieci, co zapewnia komfort użytkowania.

Lokalizacja w Gdańsku Wrzeszczu to doskonały wybór dla wszystkich, którzy cenią sobie bliskość do centrum oraz doskonałą infrastrukturę handlowo - usługową. W okolicy znajdują się sklepy, restauracje oraz tereny rekreacyjne. 

  • Dworzec PKP Gdańsk Wrzeszcz - 15 min pieszo,
  • Galeria Bałtycka - 10 min pieszo,
  • Najbliższy przystanek autobusowy - 4 min pieszo
Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Skontaktuj się ze mną, aby umówić się na prezentację.

TEKTON PROPERTY TO NAJLEPSZE BIURO NIERUCHOMOŚCI W POLSCE WG KONKURSU LIDER NIERUCHOMOŚCI OTODOM 2020.

Znajdź nas w swoim mieście: Gdańsk,
ul. Chmielna 10 - Warszawa, Plac Dąbrowskiego 1/311 - Wrocław, ul. Kasztanowa 3A/118 - Kraków, ul. Józefitów 7/4 - Poznań, ul. Wojskowa 6/D6 - Łódź, ul. Zachodnia 70 pok. 223.

Podejmując współpracę z przedstawicielami Tekton Property zyskujesz:

- oszczędność czasu
- weryfikację dokumentów od strony formalno-prawnej
- wsparcie agenta na każdym etapie transakcji
- pomoc przy uzyskaniu kredytu hipotecznego w kilkunastu bankach
- wgląd do umów przed zawarciem aktu notarialnego u sprawdzonych Notariuszy
- własne analizy makroekonomiczne i raporty z prowadzonych działań
- dostęp do cen transakcyjnych z okolicy

Skontaktuj się z opiekunem oferty, a on poprowadzi Cię przez wszystkie etapy transakcji.

Zapraszamy do współpracy!

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów art. 66 k.c., a przedstawione dane mają charakter informacyjny.

Media

Telefon

Internet

Ogrzewanie

Miejskie

Bezpieczeństwo

Domofon

Informacje dodatkowe

Piwnica

Gaz

Lokalizacja

Oferta nr
1765774
TC125851
Masz pytania? Napisz do nas!

Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Rosiak (Kołobrzeg, 78-100, ul. Warszawska 4). Więcej »

Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu przesłania zapytania ogłoszeniodawcy lub wysyłki dodatkowych ofert, które mogą Cię zainteresować. Nie udostępnimy Twoich danych innym podmiotom, z wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa. Masz dostęp do swoich danych oraz prawo ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższego zapytania.

Kalkulator kredytowy

PLN
PLN
Okres spłaty
25 lat
Szacowana rata
?
miesięcznie
Prowizja banku - Jednorazowa opłata pobierana w momencie uruchomienia kredytu. Zwana również prowizją za udzielenie kredytu.
Prowizja powiększa wartość kredytu - Należy zaznaczyć to pole jeśli wysokość prowizji jest doliczana do kwoty kredytu. W przypadku zapłaty prowizji osobno - pozostawić niezaznaczone.
WIBOR - Oprocentowanie bazowe, stopa procentowa w przypadku kredytów złotowych
Marża banku - Część oprocentowania kredytu narzucona przez bank, wpływająca na oprocentowanie końcowe.
Oprocentowanie kredytu - Jest to oprocentowanie końcowe będące sumą stawki WIBOR i marży banku.

Wyświetlane stawki są podawane wyłącznie jako wskazówka, nie są gwarantowane ani nie należy ich uważać za zatwierdzenie kredytu. Zatwierdzenie będzie oparte wyłącznie na Twojej sytuacji osobistej. Zachęcamy do rozmowy z profesjonalistą ds. kredytów hipotecznych, aby uzyskać najdokładniejsze informacje i ustalić swoją kwalifikowalność.
Usługę dostarcza