Mieszkanie 103,65 m2 na sprzedaż
549 000 PLN
5 297 PLN/m2
4-pokojowe, dwupoziomowe, balkon
Stanisława Wyspiańskiego, Ostróda, warminsko-mazurskie, PL

Rynek wtórny

1999

103,65 m2

Szczegóły

  • Typ zabudowyKamienica
  • Typ kuchniKuchnia oddzielna
  • OknaPlastikowe
  • Stan wykończeniaDo zamieszkania
  • Forma własnościPełna własność

Opis

4-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie! Do własnej aranżacji! W świetnej lokalizacji! OTOCZENIE Przedstawiam Państwu mieszkanie położone w Ostródzie przy ul. Wyspiańskiego 38. W tej lokalizacji znajdziemy pełne zaplecze usługowo handlowe, sklepy (Lidl i Biedronka), przychodnię lekarską, kościół, szkoły, przedszkola. Okolica jest bardzo dobrze rozbudowana turystycznie. Nieopodal mieści się Stare Miasto, Zamek Krzyżacki oraz Molo nad Jeziorem Drwęckim. BUDYNEK I LOKAL Oferowany lokal posiada 103,65 m2 powierzchni użytkowej. Usytuowany jest na 2 piętrze w 3-piętrowej kamienicy. Budynek powstał w 1999 r. Jest ocieplony i obłożony częściowo cegłą klinkierową. Kamienica mieści się na działce o powierzchni 195 m2. Na poziomie pierwszym znajdziemy: - przedpokój, - kuchnię, - łazienkę z osobnym WC - 2 pokoje, z których jeden posiada wyjście na balkon. Na poziomie drugim znajdują się: - 2 pokoje (w tym jeden z kominkiem) - łazienka. Lokal posiada drzwi antywłamaniowe i okna PCV. Na podłogach położone są panele, parkiet oraz płytki. Mieszkanie jest jasne i przestronne. MEDIA Ogrzewanie mieszkania i wody: nowy piec gazowy Instalacja elektryczna: miedziana Kanalizacja: miejska Serdecznie zapraszam na prezentację w dzień pokazowy, po uprzednim kontakcie telefonicznym. Oferta dostępna wyłącznie w Naszym biurze - TreeHouse Nieruchomości. Współpracujemy również z innymi agencjami nieruchomości. Pomagamy w uzyskaniu bezpiecznego kredytu na zakup nieruchomości. Opiekun oferty: Izabela Fitas TreeHouse Nieruchomości e-mail: i.fitas@treehouse-nieruchomosci.pl tel. 784366274 TreeHouse Nieruchomości - Skuteczna Sprzedaż Nieruchomości ul. Kotańskiego 1, lok. 102, 10-166 Olsztyn biuro@treehouse-nieruchomosci.pl www.treehouse-nieruchomosci.pl TreeHouse Nieruchomości - nr 1 w województwie warmińsko-mazurskim w konkursie Lider Otodom 2022 "Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i ma jedynie charakter informacyjny. Właścicielem ogłoszenia oraz poszczególnych jego elementów jest TreeHouse Nieruchomości oraz podmioty z nim współpracujące. Wszelkie prawa są zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody TreeHouse Nieruchomości lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej."

Bezpieczeństwo

Alarm

Informacje dodatkowe

Piwnica

Garaż

Balkon

Komórka lokatorska

Lokalizacja

Osoba kontaktowa
Izabela Fitas
Doradca ds. nieruchomości
TreeHouse Nieruchomości
Zadzwoń
Napisz e-mail
Oferta nr
1531069
303/12272/OMS
Masz pytania? Napisz do nas!

Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Rosiak (Kołobrzeg, 78-100, ul. Warszawska 4). Więcej »

Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu przesłania zapytania ogłoszeniodawcy lub wysyłki dodatkowych ofert, które mogą Cię zainteresować. Nie udostępnimy Twoich danych innym podmiotom, z wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa. Masz dostęp do swoich danych oraz prawo ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższego zapytania.

Kalkulator kredytowy

PLN
PLN
Okres spłaty
25 lat
Szacowana rata
?
miesięcznie
Prowizja banku - Jednorazowa opłata pobierana w momencie uruchomienia kredytu. Zwana również prowizją za udzielenie kredytu.
Prowizja powiększa wartość kredytu - Należy zaznaczyć to pole jeśli wysokość prowizji jest doliczana do kwoty kredytu. W przypadku zapłaty prowizji osobno - pozostawić niezaznaczone.
WIBOR - Oprocentowanie bazowe, stopa procentowa w przypadku kredytów złotowych
Marża banku - Część oprocentowania kredytu narzucona przez bank, wpływająca na oprocentowanie końcowe.
Oprocentowanie kredytu - Jest to oprocentowanie końcowe będące sumą stawki WIBOR i marży banku.

Wyświetlane stawki są podawane wyłącznie jako wskazówka, nie są gwarantowane ani nie należy ich uważać za zatwierdzenie kredytu. Zatwierdzenie będzie oparte wyłącznie na Twojej sytuacji osobistej. Zachęcamy do rozmowy z profesjonalistą ds. kredytów hipotecznych, aby uzyskać najdokładniejsze informacje i ustalić swoją kwalifikowalność.
Usługę dostarcza
RealtyTools.pl