Wyszków/Drogoszewo- jednoradzinny dom na sprzedaż
945 000 PLN
Malinowa, Drogoszewo, Mazowieckie, PL
Nr oferty: 1380256 / HH-DS-330258906
Nr oferty w biurze: HH-DS-330258906
Szczegóły
- Rodzaj oferty:Dom
- Typ transakcji:Sprzedaż
- Rynek:Rynek wtórny
- Typ zabudowy:Dom wolnostojacy
- Rok budowy:2002
- Ilość pokoi:5
- Ilość łazienek:3
- Stan wykończenia:Bardzo dobry
- Powierzchnia:2 230 m2
- Cena:945 000 PLN
Opis
Na sprzedaży funkcjonalny domu wolnostojący o powierzchni 230m2, położonego w urokliwej miejscowości Drogoszewo na działce o łącznej powierzchni 1330m2. Nieruchomość zlokalizowana jest w cichej, slepej ulicy wyłożonej kostką.
Budynek został wybudowany w tradycyjnej technologii w 2002 roku i posiada nowoczesne instalacje gazowe oraz miejskie. Parter budynku może zostać wykorzystany jako oddzielne mieszkanie, a składa się z garażu na kilka motocykli lub jedno małe auto, przestronnego pokoju obecnie zaadaptowanego na pomieszczenie gospodarcze, łazienki z pralnią oraz kotłowni.
Piętro pierwsze to wygodny wiatrołap, salon z wyjściem na balkon, duża kuchnia z jadalnią, obszerna łazienka i mały pokój gościnny. Na drugim piętrze znajduje się główna sypialnia, duży pokój dziecięcy, osobna garderoba, łazienka oraz gabinet.
Mimo że budynek został wybudowany 20 lat temu i wykonany został z wysokiej jakości materiałów, warto dokonać odświeżenia zgodnie z dzisiejszymi standardami. Wszelkie instalacje techniczne budynku wykonane w plastiku i miedzi są w bardzo dobrym stanie i nie wymagają żadnych przeróbek czy nakładów finansowych. Piec grzewczy marki Junkers został wymieniony kilka lat temu.
Okolica cechuje się bardzo dobrą infrastrukturą - sklepy, szkoły, przedszkole znajdują się w bliskiej odległości, a nie brakuje też terenów do aktywnego spędzania czasu. Nieruchomość zlokalizowana jest na pograniczu Wyszkowa w obszarze Natura 2000, co dodatkowo podkreśla walory otoczenia.
Nie czekaj - zadzwoń i zobacz!
Jestem do dyspozycji 7 dni w tygodniu, w godzinach 10-20-tej. Posiadam ponad 25 lat doswiadczenia i sukcesu w sprzedaży i obrocie nieruchaomościami
Serdecznie zapraszam na prezentacje. Wojciech Czeczott - 886-684-689
(Opis nieruchomości wykonany przez biuro sprzedaży Hampton Home Nieruchości zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.)
Dla Państwa wygody odbieramy telefony 7 dni w tygodniu w godzinach od 8:00 do 22:00
Jesteśmy do Państwa dyspozycji w naszym biurze na Marinie Mokotów od poniedziałku do piątku w godz.od 10:00 do 20:00, w sobotę 10:00 do 16:00
*** Większość naszych klientów pochodzi z polecenia wiec będziemy wdzięczni jeśli polecą nas Państwo Swoim znajomym i przyjaciołom ***
Ogrzewanie
jest
Informacje dodatkowe
parking, taras