Pensjonat z widokiem na jezioro

19 000 000 PLN

Mikołajki, warmińsko-mazurskie, PL

  • 4 000 m2

  • 4 750 PLN/m2

  • 4 000 m2

  • 4 750 PLN/m2

Nr oferty: 1481064 / 299139

Nr oferty w biurze: 299139

Szczegóły

  • Oferta:Lokal użytkowy 4 000 m2 na sprzedaż
  • Rynek:Rynek wtórny
  • Rok budowy:1985
  • Cena:19 000 000 PLN

Opis

Zapraszamy do zakupu wyjątkowej nieruchomości na Mazurach, która oferuje niezapomniane doświadczenia i możliwości biznesowe. Ten uroczy pensjonat znajduje się w sercu Mazur i posiada szeroką linię brzegową, zapewniającą piękne widoki na jezioro o każdej porze roku.

Opis Nieruchomości:
Lokalizacja: Pensjonat znajduje się w malowniczym regionie Mazur, otoczonym lasami i jeziorami (SWJM), co czyni go idealnym miejscem na wypoczynek i rekreację. 

Pokoje z Widokiem: Pensjonat oferuje przestronne pokoje, z których większość ma spektakularny widok na jezioro. To idealne miejsce dla gości ceniących sobie harmonię z naturą.

Szeroka Linia Brzegowa: Nieruchomość posiada dużą, prywatną linię brzegową z dostępem do jeziora, co umożliwia organizację różnorodnych atrakcji wodnych i rekreacyjnych.

Restauracja i Bar: Pensjonat posiada własną restaurację, w której można serwować dania oparte na lokalnych przysmakach. Dodatkowo, bar jest doskonałym miejscem na wieczorne spotkania i rozrywkę.

Baza Wypoczynkowa: Nieruchomość jest wyposażona w infrastrukturę do rekreacji, w tym miejsca do grillowania, boiska do siatkówki plażowej i ogniska.

Dane techniczne:

Powierzchnia działki: 4000m2
Liczba pokoi: 24 z widokiem na jezioro
Powierzchnia użytkowa: ok. 550 m2
Długi pomost 50 m
Parking dla samochodów
Osobny domek obok pensjonatu
Własne ogrzewanie i agregat

To wyjątkowa okazja, aby stać się właścicielem tego uroczego pensjonatu na Mazurach. Jeśli jesteś zainteresowany tą nieruchomością lub masz dodatkowe pytania, prosimy o kontakt.

Kontakt:
607 152 033

Zapraszamy do zapoznania się z tą niepowtarzalną ofertą i rozważenia możliwości nabycia tego wspaniałego pensjonatu na Mazurach. To miejsce jest gotowe na nowego właściciela, który będzie kontynuować jego tradycję gościnności i piękna.

Ogrzewanie

Jest

Informacje dodatkowe

Ogrzewanie