Na sprzedaż mieszkanie 3 pok. w kamienicy 71m2
980 000 PLN
Targowa, Warszawa, Mazowieckie, PL
+7
Nr oferty: 1380509 / HH-MS-654128922
Nr oferty w biurze: HH-MS-654128922
Szczegóły
- Rodzaj oferty:Mieszkanie
- Typ transakcji:Sprzedaż
- Rynek:Rynek wtórny
- Typ zabudowy:Kamienica
- Materiał budynku:Cegła
- Rok budowy:1932
- Ilość pokoi:3
- Ilość pięter:4
- Piętro:4
- Powierzchnia:71,18 m2
- Cena:980 000 PLN
Opis
Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o pow. 71,18 m2 w zabytkowej kamienicy na ul. Targowej Praga-Północ.
Przytulne mieszkanie znajdujące się na 4 i ostatnim piętrze, które składa się z następujących pomieszczeń:
- salon 26,5 m2;
- pokój 16,9 m2;
- pokój 5 m2;
- oddzielna widna kuchnia (z wyposażeniem AGD, meblami i spiżarnią);
- łazienka;
- toaleta;
- piwnica 13,31 m2;
Spacer pieszo do zielonego Parku Praskiego zajmie nam 5 minut. W odległości 1 km Miejski Ogród Zoologiczny. Lidl i Biedronka to ok. 700 m od kamienicy. Centrum Praskie Koneser to odległość 600 metrów. Tutaj znajdziemy sklepy, jak i zjemy również obiad w restauracjach.
Zamknięta i strzeżona kamienica przy Targowej cieszy się bliskością właśnie tego wszystkiego, a jednocześnie mieszkanie jest ciche, z widokiem na dziedziniec.
Kamienica znajduje w świetnie skomunikowanej okolicy. Raptem w 1 minutę dojdziemy do Metro Dworzec Wileński. Tuż obok liczne przystanki tramwajowe oraz autobusowe, które zapewniają znakomite połączenie z resztą Warszawy. Do centrum tramwajem dojedziemy w 17 minut, natomiast korzystając z metra dojazd zajmie kilka minut.
Zapraszam do kontaktu, umówienia prezentacji.
Dla Państwa wygody odbieramy telefony 7 dni w tygodniu w godzinach od 8:00 do 22:00
Jesteśmy do Państwa dyspozycji w naszym biurze na Marinie Mokotów od poniedziałku do piątku w godz.od 10:00 do 20:00, w sobotę 10:00 do 16:00
*** Większość naszych klientów pochodzi z polecenia wiec będziemy wdzięczni jeśli polecą nas Państwo Swoim znajomym i przyjaciołom ***
Media
telefon, internet
Ogrzewanie
jest
Bezpieczeństwo
domofon
Informacje dodatkowe
piwnica, gaz