Lokal pod biuro na Nowolipkach

1 020 000 PLN

Warszawa, Mazowieckie, PL

 • 53 m2

 • 19 245 PLN/m2

 • 53 m2

 • 19 245 PLN/m2

Nr oferty: 1380332 / HH-BS-958795409

Nr oferty w biurze: HH-BS-958795409

Szczegóły

 • Rodzaj oferty:Lokal użytkowy
 • Typ transakcji:Sprzedaż
 • Rynek:Rynek wtórny
 • Ilość pięter:4
 • Piętro:Parter
 • Powierzchnia:53 m2
 • Cena:1 020 000 PLN

Opis

Lokal użytkowy na sprzedaż z umową najmu!

Prezentuje Państwu lokal użytkowy o pow. 52,6m2 w kameralnej inwestycji rezydencyjnej położonej na warszawskiej Woli, w pobliżu granicy z dzielnicą Śródmieście.

LOKALIZACJA;
Nieruchomość jest zlokalizowana w rejonie Nowolipek.
Dojazd do najbardziej centralnych obszarów miasta zajmuje kilka minut, a pobliżu są dwa centra handlowe: Klif i Arkadia.

BUDYNEK
Rezydencja została oddana do użytkowania w 2018 roku.
Jest to kameralny obiekt (tylko 17 mieszkań, 2 lokale użytkowe i garaż podziemny), z elewacją wykonaną w kamieniu naturalnym.

OPIS LOKALU;
Lokal jest położony na parterze i został wykończony pod funkcję biurową w wysokim standardzie.

Ekspozycja wysokich witryn, zaprojektowanych wzdłuż całego lokalu, jest skierowana na stronę południową.

Lokal jest podzielony na 4 pomieszczenia.
-Pierwszym z nich jest open-space o pow. 30 m2 z możliwością ustawienia kilku stanowisk biurowych do pracy oraz poczekalnią.
Przy jednej ze ścian ustawiono szafki na dokumenty wykonane w zabudowie pod wymiar.
-Kolejne pomieszczenie to sala spotkań o pow. 14 m2, w której zmieści się stół konferencyjny na 8-10 osób. Na dwóch ścianach i na suficie ułożono panele drewniane, a na jednej ścianie umieszczono szafki na dokumenty w zabudowie pod wymiar.
Sala jest oddzielona od open-space przez szklaną ściankę w ciemnej tonacji.

-Dodatkowo jest jeszcze łazienka o pow. 4 m2 z toaletą i umywalką oraz kuchnia również o pow. 4m2 wyposażona duże szafy w zabudowie pod wymiar na dokumenty oraz kurtki oraz zabudowę kuchenną z lodówką, zmywarką i zlewem.

Posadzka w open-space została wykończona płytach gresowych o formacie 120x120 cm marki Marazzi kolorystyce brązowej, w kuchni oraz w łazience również płyty o takim samym formacie Marazzi w tonacji białej z szarymi żyłkami.
W salce spotkań jest natomiast wykładzina dywanowa „w płytkach” w kolorze grafitowym.

W lokalu jest rozprowadzona instalacja klimatyzacji z dwiema jednostkami wewnętrznymi - w open-space oraz sali spotkań.

Wysokość lokalu wynosi ok. 3,2 m (za wyjątkiem salki spotkań gdzie jest ok. 22 cm niżej z uwagi sufit podwieszany).

UMOWA NAJMU;
Lokal (wraz z powierzchniami dodatkowymi opisanymi poniżej) jest sprzedawany wyłącznie z umową najmu na okres 5-ciu lat (z opcją przedłużenia po stronie najemcy o kolejne 5 lat). W sprawie dalszych informacji o warunkach najmu prosimy o kontakt.

POWIERZCHNIE DODATKOWE;
Do lokalu przynależą dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym, których cena wynosi dodatkowo 120.000 zł netto + 23% VAT (zakup obowiązkowy).
Drugie miejsce jest „zależne” względem pierwszego.
Kolejne pomieszczenie przynależne to komórka lokatorska/schowek umieszczona również na poziomie -1, której cena wynosi dodatkowo 10.000 zł netto + 23% VAT (zakup obowiązkowy).

CENA

1.020.000 zł netto (+ 23% VAT) plus cena powierzchni dodatkowych.

W skład ceny nie wchodzą meble biurowe jak: biurka, krzesła, fotele, stół konferencyjny oraz sprzęt RTV i AGD, drukarki, komputery.

Serdecznie zapraszam do prezentacji w dogodnym dla Państwa terminie.Dla Państwa wygody odbieramy telefony 7 dni w tygodniu w godzinach od 8:00 do 22:00

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w naszym biurze na Marinie Mokotów od poniedziałku do piątku w godz.od 10:00 do 20:00, w sobotę 10:00 do 16:00

*** Większość naszych klientów pochodzi z polecenia wiec będziemy wdzięczni jeśli polecą nas Państwo Swoim znajomym i przyjaciołom ***

Ogrzewanie

jest

Informacje dodatkowe

ogrzewanie