Działka budowlana Jedlina-Zdrój

160 000 PLN

Jedlina-Zdrój, dolnośląskie, PL

  • 1 119 m2

  • 143 PLN/m2

  • 1 119 m2

  • 143 PLN/m2

Nr oferty: 1480787 / 4630800

Nr oferty w biurze: 4630800

Szczegóły

  • Oferta:Działka 1 119 m2 na sprzedaż
  • Rynek:Rynek wtórny
  • Typ dziaki:Budowlana
  • Cena:160 000 PLN

Opis

Witam serdecznie
Do sprzedania działka ok. 1119 m² z dużymi możliwościami w Jedlinie-Zdrój. W otoczeniu zieleni i gór.
Cena 140 zł/m²
Granicę działki wyznacza czyściutki strumień górski.
Dojazd drogą nieutwardzoną, działka nieogrodzona.
Określone warunki zabudowy.
Preferowana jest zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna z zabudową zagrodową, parkingi, garaże, zabudowa gospodarcza, usługi podstawowe.
Działka znajduje się w pobliżu kompleksu sportowego boiska, całoroczny zadaszony namiot, tory do gry w petanque, bezpieczny plac zabaw dla dzieci, sztuczny staw, tory rowerowe single-track. Spacerem 10 minut (600 m).
W odległości około 1,5 km znajduje się kompleks Czarodziejska Góra. Dla wielbicieli sportów zimowych stok narciarski, dla dorosłych i dzieci całoroczny tor saneczkowy, tor pontonowy, dla odważnych park linowy (4 trasy) oraz tyrolka, a także ściana wspinaczkowa.
W pobliżu punkty gastronomiczne.
Dla wymagających w odległości około 2 km pieszej wycieczki Centrum Uzdrowiska. Dom Zdrojowy oferujący liczne zabiegi i pijalnia wód.
W odległości około 2,6 km znajduje się Pałac Jedlinka duża atrakcja turystyczna z jednym w Europie zrekonstruowanym wagonami pociągu America , hotel z restauracją oraz browar który serwuje własne gatunki 6 piw warzonych na miejscu.
Miejscowość słynie z licznych plenerowych imprez takich jak teatry uliczne, festiwal zupy, festiwal kawy i ciasta, maratony biegowe.
Okolica bardzo spokojna, wokół zadbane lasy ze ścieżkami spacerowymi i rowerowymi, sklepy, apteki, pomoc medyczna, szkoły, hala sportowa, siłownia wszystko w promieniu około 2 km.

Zapraszamy na bezpłatną prezentację i polecamy. Pomagamy szybko i bezpiecznie przeprowadzić transakcję, sprawdzamy stan prawny, kompletujemy dokumenty do notariusza uczestniczymy w przekazaniu nieruchomości.
Oferta nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dane dotyczące nieruchomości pozyskane są od klienta (właściciela) w formie informacji i mogą ulec zmianie.
Prowadzimy Pośrednictwo Finansowe z wpisem w rejestrze Ministerstwa nr RPH000520 w zakresie kredytów hipotecznych, pożyczek, leasingów, kredytów i pożyczek dla firm. Współpracujemy bezpośrednio pod bankami.
Załatwiamy formalności do kredytu hipotecznego, kredytów i pożyczek BEZPŁATNIE.
NEGOCJUJEMY BARDZO DOBRE WARUNKI KREDYTOWE DLA KLIENTA.
Zapraszam serdecznie do kontaktu
Magdalena Pilarska-Osiecka
tel. 609-036-716


Oferta nr 4630800 wysłana z systemu LocumNet Online

Droga dojazdowa

Jest