Duża działka nad jeziorem

239 000 PLN

Dobroszów Mały, lubuskie, PL

  • 3 108 m2

  • 77 PLN/m2

  • 3 108 m2

  • 77 PLN/m2

Nr oferty: 1386952 / 764640

Nr oferty w biurze: 764640

Szczegóły

  • Oferta:Działka 3 108 m2 na sprzedaż
  • Typ dziaki:Rolna
  • Cena:239 000 PLN

Opis

Przedstawiam urokliwą działkę o powierzchni 3108 m2, położoną nad Jeziorem Krzystkowice w Dobroszowie Małym / koło Nowogrodu Bobrzańskiego.
Ta nieruchomość oferuje możliwość zabudowy na poziomie 30%
zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, co daje możliwość wybudowania domu, z zachowaniem odpowiedniej przestrzeni dookoła.
Jezioro Krzystkowice to idealne miejsce dla miłośników rekreacji wodnej, takiej jak wędkarstwo czy kajakarstwo, dla miłośników przyrody jest las i płynąca obok rzeka Bóbr.

Dojazd do Nowogrodu Bobrzańskiego to ok 5 minut jazdy autem, Żary - 20 minut a do Zielonej Góry jest ok 30 minut.
Działka ta stanowi doskonałą propozycję dla osób, które chcą spędzić czas w spokojnej okolicy, z dala od zgiełku miasta.

Ostatnie zdjęcie przedstawia sposób dojścia do wody. Jest to ok 20m od działki.
Szerokość wejścia to ok 8m.

Jeśli interesuje Cię nieruchomość, która pozwoli Ci odpocząć wśród zieleni i spokoju, to ta działka jest dla Ciebie!

W trosce o najwyższą jakość obsługi oraz bezpieczeństwo Klientów przed prezentacją wymagana jest wizyta w biurze celem podpisania dokumentów dotyczących prezentacji nieruchomości.

---
Potrzebujesz finansowania zakupu?

Park Home oferuje kompleksową obsługę klienta. Nasi Eksperci ds. kredytów hipotecznych pomogą bezpłatnie w załatwieniu wszystkich formalności niezbędnych do uzyskania kredytu.

---
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji

Ogrzewanie

Jest

Ogrodzenie

Brak

Droga dojazdowa

Droga utwardzona