Mieszkanie 67 m2 na sprzedaż
1 294 911 PLN
19 327 PLN/m2
3 pokoje przy Westfield Mokotów
Warszawa Mokotów, mazowieckie, PL

Rynek pierwotny

Blok 2025 r.

67 m2

Piętro 2 z 9

3 pokoje

Szczegóły

Opis

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe przy Galerii Mokotów.
Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera.
Bez PCC.
Bez prowizji.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji, która jest przemyślana w każdym szczególe i odpowiedzialnie zaprojektowana. Dla ceniących nowoczesność w komfort i wygodę.

Mieszkanie
- Powierzchnia całkowita 67 m2.
- Komunikacja:8.78  m2
- Łazienka: 4,08 m2.
- WC: 2,08m2
- Pokój: 12,23  m2
- Pokój: 16,76 m2
- Pokój dzienny z aneksem kuchennym: 23,18 m2.
- Loggia: 4,9 m2
-Balkon: 4,9

Inwestycja położona jest przy ulicach: Wołoskiej, Marynarskiej, Domaniewskiej i Postępu, naprzeciwko Westfield Mokotów. Okolica łączy funkcjonalną nowoczesność Służewca 
z bliskością parków i miejskich atrakcji Starego Mokotowa. 
Wystarczy kilka minut spacerem lub rowerem, by znaleźć wszystko, co potrzebne, by cieszyć się miejskim życiem. Centrum miasta oddalone zaledwie 5 km.

Możliwość wykończenia mieszkań i apartamentów „pod klucz”.

Bezpłatna pomoc w doborze najkorzystniejszego kredytu spośród dostępnych ofert bankowych.

Zapraszam do kontaktu.
Agnieszka Andrzejewska
Ekspert ds. Nieruchomości
k: 695 592 863



Numer lokalu A-26/M/2






Zainteresowany? Zadzwoń teraz i umów się na spotkanie online

Ogrzewanie

Jest

Lokalizacja

Osoba kontaktowa
Agnieszka Andrzejewska
Doradca ds. nieruchomości
Expander Advisors
Zadzwoń
Napisz e-mail
Oferta nr
1779244
EX142403
Masz pytania? Napisz do nas!

Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Rosiak (Kołobrzeg, 78-100, ul. Warszawska 4). Więcej »

Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu przesłania zapytania ogłoszeniodawcy lub wysyłki dodatkowych ofert, które mogą Cię zainteresować. Nie udostępnimy Twoich danych innym podmiotom, z wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa. Masz dostęp do swoich danych oraz prawo ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższego zapytania.

Kalkulator kredytowy

PLN
PLN
Okres spłaty
25 lat
Szacowana rata
?
miesięcznie
Prowizja banku - Jednorazowa opłata pobierana w momencie uruchomienia kredytu. Zwana również prowizją za udzielenie kredytu.
Prowizja powiększa wartość kredytu - Należy zaznaczyć to pole jeśli wysokość prowizji jest doliczana do kwoty kredytu. W przypadku zapłaty prowizji osobno - pozostawić niezaznaczone.
WIBOR - Oprocentowanie bazowe, stopa procentowa w przypadku kredytów złotowych
Marża banku - Część oprocentowania kredytu narzucona przez bank, wpływająca na oprocentowanie końcowe.
Oprocentowanie kredytu - Jest to oprocentowanie końcowe będące sumą stawki WIBOR i marży banku.

Wyświetlane stawki są podawane wyłącznie jako wskazówka, nie są gwarantowane ani nie należy ich uważać za zatwierdzenie kredytu. Zatwierdzenie będzie oparte wyłącznie na Twojej sytuacji osobistej. Zachęcamy do rozmowy z profesjonalistą ds. kredytów hipotecznych, aby uzyskać najdokładniejsze informacje i ustalić swoją kwalifikowalność.
Usługę dostarcza
RealtyTools.pl