0PCC 0PROWIZJI DOM w Wawszawie

780 000 PLN

Zagórzańska, Warszawa, Mazowieckie, PL

 • 105,42 m2

 • 7 399 PLN/m2

 • 3 pokoje

 • 105,42 m2

 • 7 399 PLN/m2

 • 3 pokoje

Nr oferty: 1380167 / HH-MS-647436039

Nr oferty w biurze: HH-MS-647436039

Szczegóły

 • Rodzaj oferty:Mieszkanie
 • Typ transakcji:Sprzedaż
 • Rynek:Rynek wtórny
 • Rok budowy:2023
 • Ilość pokoi:3
 • Powierzchnia:105,42 m2
 • Cena:780 000 PLN

Opis

Domy w stanie Deweloperskim 

Wawer to dzielnica w południowo-wschodniej części Warszawy wyróżniająca się największym obszarem terytorialnym - ok. 80 km2. Jednocześnie jest to jeden z tych rejonów miasta, w których znajduje się najwięcej zielonej przestrzeni. Rozległe obszary naturalnego krajobrazu, na które składają się: Mazowiecki Park Krajobrazowy, Rezerwat im. Króla Jana III Sobieskiego oraz Zakole Wawerskie, a także dominacja niskiej, przeważnie willowej zabudowy, to czynniki decydujące o niewielkiej gęstości zaludnienia. Wawer jest spokojnym, malowniczym miejscem, w którym można odpocząć od miejskiego gwaru lub spędzić czas na świeżym powietrzu, rozkoszując się pięknem przyrody. Na terenie Wawra znajduje się aż 7 stacji kolejowych, toteż pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej stanowią najwygodniejszy środek transportu do centrum miasta. Ważnymi arteriami są m.in.: Most Siekierkowski, Wał Miedzeszyński, ul. Płowiecka.

Dodatkowym atutem nieruchomości jest położenie zaledwie ok. 600 m od Południowej Obwodnicy Warszawy. Dzięki niej w 10 minut dojedzie się z Wawra na Wilanów czy Ursynów.

Na bardzo korzystną lokalizację tego osiedla wpływają otoczenie i sąsiedztwo - stanowią je przede wszystkim powstająca zabudowa jednorodzinna, lasy oraz częściowo grunty niezabudowane.

Komunikacja

Do najważniejszych arterii dzielnicy o znaczeniu wewnętrznym należy Wał Miedzeszyński oraz ulice: Płowiecka, Bronisława Czecha, Trakt Lubelski, Korkowa, Patriotów, a znaczenie w ruchu ogólnomiejskim ma most Siekierkowski. Dojazd do centrum zapewniają linie Szybkiej Kolei Miejskiej. Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Zagórzańska I etap mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 180 metrów od inwestycji Osiedle Zagórzańska I etap znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Jachtowa 02.

W odległości ok. 2,7 km od nieruchomości znajduje się stacja PKP Warszawa Miedzeszyn obsługiwana Koleje Mazowieckie oraz SKM. W okolicy stacji znajdują się także przystanki autobusowe oraz liczne punkty handlowo-usługowe. Najbliższy przystanek autobusowy usytuowany jest w odległości ok. 400 m przy ul. Izbickiej. W odległości ok. 2,6 km przebiega ul. Patriotów, stanowiąca jeden z głównych ciągów komunikacyjnych dzielnicy.

Przekonaj się, że warto!

 1. Budynki mieszkalne w systemie osiedla zamkniętego. Lokale mieszkalne z dwiema kondygnacjami + poddasze użytkowe do dowolnego zagospodarowania.
 2. Funkcjonalność wnętrz, wysoka jakość wykończenia, wysoki komfort, stosowanie nowoczesnych technologii.
 3. parking
 4. Kameralne ogrody przylegające do wszystkich lokali mieszkalnych, dwa miejsca postojowe dla każdego.
 5. Znakomite położenie działki, dobre sąsiedztwo oraz bliskość terenów rekreacyjnych.
Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia prezentacji w dogodnym dla Państwa terminie.

Dla Państwa wygody odbieramy telefony 7 dni w tygodniu w godzinach od 8:00 do 22:00

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w naszym biurze na Marinie Mokotów od poniedziałku do piątku w godz.od 10:00 do 20:00, w sobotę 10:00 do 16:00

*** Większość naszych klientów pochodzi z polecenia wiec będziemy wdzięczni jeśli polecą nas Państwo Swoim znajomym i przyjaciołom ***

Ogrzewanie

jest

Informacje dodatkowe

piwnica, taras