0,7 ha MNW, media, światłowód i las

Poniatowa, lubelskie, PL

Nr oferty: 1530071 / 624840308

Nr oferty w biurze: 624840308

Szczegóły

  • Oferta:Inwestycja na sprzedaż
  • Rynek:Rynek wtórny

Opis

Oferta dla inwestujących w okolicach Poniatowej, Bełżyc, Opola Lub.    Działka budowlana do nabycia w Poniatowej, ul.Leśniczówka 24.
Cała nieruchomość jest Duża (2,1671ha), szeroka (126m) , z możliwością wydzielenia i odsprzedania części przez nabywcę. Obecnie w większości zalesiona. Dostęp do drogi Opolskiej i od Leśniczówki oraz wzdłuż całej działki - droga utwardzona.
Studium do miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego stanowi, iż od drogi Opolskiej 0,449 ha to teren zabudowy jedno i wielorodzinnej (MNW) , szerokość 126 m, blisko tory kolei rekreacyjnej wąskotorowej.
Za tą ewent zabudową mamy w planie las (2RL)- ok.0,879ha. Las obecnie już istnieje: mieszany, sosny, dęby, inne, niektóre drzewa b stare. 
Następnie ok.2500mkw - na miejscu obecnego, opuszczonego siedliska (dom z lat 50, ogród, pole,budynek gospodarczy kryty papą, stodoła)-mamy znów zabudowę jednorodzinną MNW i kolejno aż do drogi Leśniczówka - Las ok.0,3346 ha.
Jest to wyjątkowa oferta z perspektywy możliwości inwestycyjnych, bliskość aktywnej kolejki wąskotorowej i drezyny; ponadto już teraz w działce są media: prąd, gaz, wodociąg a nawet światłowód. Nie ma jedynie kanalizacji. Dostęp do dwóch głównych dróg plus droga utwardzona wzdłuż. Sąsiedztwo siedliska obok.
Kierujemy tą oferę zarówno do indywidualnych nabywców , którzy chcą mieć wybór lokalizacji swego domu , ogrodu z jednoczesną przestrzenią rekreacyjną i lasem. Jak też kierujemy ją do inwestorów , bowiem istnieje możliwość wydzielenia 3 działek budowlanych od strony drogi opolskiej, jednej od strony Leśniczowki i wszystkie 4 nieruchomości mogą miećswój las (jako element wyróżniający to miejsce, rekereację, odpoczynek, świeże powietrze). Nie należy również zapominać o wartości drewna z części przeznaczonej na inwestycje.
MpZP w tej wersji wchodzi w życie w ciągu najbliższych dwóch lat. 
Zapraszamy do nabycia, negocjacji i rozmów: katarzyna.paplinska@ad-rem.lublin.pl tel.693 360 360
Oferta dostępna WYŁĄCZNIE w  AD REM NIERUCHOMOŚCI CEZARY PAPLIŃSKI Zapraszamy do naszego biura w Lublinie ul.Skłodowskiej 4/2
Oferta nr 624840308 wysłana z systemu LocumNet Online

Ogrzewanie

Jest

Droga dojazdowa

Jest