Działka na sprzedaż, Kiekrz

579 000 PLN

Kiekrz, Wielkopolskie, PL

  • 1 197 m2

  • 484 PLN/m2

  • 1 197 m2

  • 484 PLN/m2

Nr oferty: 1218271 / 808606

Nr oferty w biurze: 808606

Szczegóły

  • Rodzaj oferty:Działka
  • Typ dziaki:Budowlana jednorodzinna
  • Powierzchnia:1 197 m2
  • Cena:579 000 PLN

Opis

Prezentujemy na sprzedaż działkę budowlaną w kształcie trapezu prostokątnego, o powierzchni 1197m2, zlokalizowaną w miejscowości Kiekrz koło Poznania.

Działka znajduje się w spokojnej okolicy, niedaleko Jezioro Kierskie, Strzeszyńskie oraz Pamiątkowskie. Położona wśród terenów zielonych co szczególnie cenią sobie osoby uprawiające sport na świeżym powietrzu.

Dojazd do działki drogą utwardzoną.

Łatwy dojazd do Centrum Poznania drogą S11, przystanek autobusowy oddalony o dwie min drogi pieszo. Szybki dojazd do miejscowości Rokietnica, gdzie znajduje się wiele obiektów handlowo-usługowych, rekreacyjnych, oraz oświatowych.

Działka posiada warunki zabudowy pod dom jednorodzinny.

Media w drodze prąd, woda, kanalizacja. Gaz zostanie doprowadzony w przyszłym roku.


Zapraszam do kontaktu.

W trosce o najwyższą jakość obsługi oraz bezpieczeństwo Klientów przed prezentacją wymagana jest wizyta w biurze celem podpisania dokumentów dotyczących prezentacji nieruchomości.

---
Potrzebujesz finansowania zakupu?

Park Home oferuje kompleksową obsługę klienta. Nasi Eksperci ds. kredytów hipotecznych pomogą bezpłatnie w załatwieniu wszystkich formalności niezbędnych do uzyskania kredytu.

---
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji

Media

woda, prąd, kanalizacja

Ogrzewanie

jest

Ogrodzenie

brak

Droga dojazdowa

droga utwardzona